O nas
  • O nas

HASBORG jest istniejącym od wielu lat przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości maszyn cukierniczych i piekarniczych. Historia firmy sięga aż 1997 roku. Już po kilku latach od rozpoczęcia działalności, HASBORG stał się marką globalną. Firma dąży do tego, by być kojarzoną z wysokogatunkowymi produktami oraz najnowocześniejszymi technologiami. W chwili obecnej, HASBORG stanowi jednego z liderów europejskiego rynku producentów urządzeń przeznaczonych dla branży cukierniczej. Celem placówki jest nieustanny rozwój oraz tworzenie nowych standardów jakości produktów.

Oferta marki HASBORG jest niezwykle rozbudowana. Wśród dostępnych tu urządzeń znajdują się innowacyjne maszyny cukiernicze, linie do produkcji ciastek czy maszyny do wytwórstwa wyrobów cukierniczych. Wszystkie z wymienionych urządzeń wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii. Maszyny te są niezawodne oraz charakteryzują się niskim zużyciem energii. Dzięki temu możliwe jest maksymalne ograniczenie kosztów pracy piekarni czy cukierni. 


HASBORG zajmuje się wytwórstwem automatów do ciastek, pieców tunelowych i obrotowych, ubijaczek cukierniczych czy oblewarek do czekolady. W asortymencie firmy znajdują się także tunele chłodzące, automaty formujące czy blaty biszkoptowe. Przy pomocy tych produktów możliwe jest tworzenie ciastek biszkoptowych, bezowych, piernikowych oraz suchych. 


W ofercie marki HASBORG znajduje się m.in. innowacyjna maszyna do formowania ciastek Quatromax. To czterozbiornikowe urządzenie, które daje możliwość wyrobu różnorakich produktów o różnych długościach, kształtach, kolorach i z różnymi rodzajami nadzienia. Quatromax pracuje z ciastkami parzonymi, piernikowymi, kruchymi, muffinkami, biszkoptowymi czy z kawałkami owoców. 
Innym, godnym uwagi, produktem pochodzącym z oferty HASBORG jest oblewarka do czekolady Luxor. Aparatura ta dostosowana jest do pracy z użyciem czekolady, pomad oraz wyrobów czekoladopodobnych. Maszyna ta wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wyposażona jest w system umożliwiający regulację prędkości taśmy, nadmuchu oraz pracy pompy. Urządzenie ma taśmę napędzaną wałkami oraz czujnik temperatury w płaszczu wodnym, który jest w pełni kompatybilny z grzałką i działa automatycznie. 


Z przeznaczeniem do wyposażenia małych cukierni powstała maszyna Baby Maxdrop 400. Urządzenie ma niewielkie rozmiary i jest proste w obsłudze. Pozwala to na użytkowanie go w naprawdę małych pomieszczeniach, w restauracjach, hotelach, czy sklepach. Baby Maxdrop 400 jest urządzeniem energooszczędnym, wydajnym i wykonanym z wysokiej jakości obudowy powstałej ze stali nierdzewnej. 
Dzięki w pełni zoptymalizowanemu systemowi serwisu zdalnego, specjaliści z firmy HASBORG są w stanie na odległość diagnozować maszyny w czasie rzeczywistym. Dzięki temu nie ma konieczności wyjeżdżania do klienta, do pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Jeśli chcesz wyposażyć swoją cukiernię w wysokogatunkowe maszyny piekarnicze i cukiernicze, powinieneś zapoznać się z pełną ofertą marki HASBORG. Wszystkie ze znajdujących się tu urządzeń są światowej klasy maszynami, które pozwalają oszczędzać energię. Firma ulokowana jest W Rakszawie, miejscowości oddalonej od Rzeszowa o około 30 km.

Zobacz również ofertę innych firm:

Krzesła klasyczne
nowoczesny fotel
okna Rzeszów
splitter tuning