Maszyna do formowania ciastek Quatromax
Maszyna do formowania ciastek Quatromax
HASBORG to nowoczesny zakład produkcyjny, który specjalizuje się w projektowaniu zaawansowanych technologicznie maszyn do produkcji ciastek. Początki przedsiębiorstwa sięgają 1997 roku.

Poprzez wieloletnią obecność na rynku, firma stała się jednym ze światowych liderów. Każda z maszyn znajdujących się w ofercie producenta zbudowana jest z solidnych materiałów, ma stabilną konstrukcję i wyposażona jest w najwyższej klasy podzespoły i funkcje. HASBORG proponuje szeroki wybór maszyn i urządzeń przeznaczonych do użytku w piekarniach i cukierniach.

Automaty są energooszczędne i posiadają wbudowany moduł WiFi, który umożliwia zdalną diagnostykę urządzeń lub zmianę ich parametrów bez konieczności dojazdu do klienta. Wybierając produkty marki HASBORG inwestujesz w najwyższej klasy maszyny, które są bezawaryjne i pozwalają tworzyć smaczne, powtarzalne oraz wysoce estetyczne ciastka. Na szczególną uwagę zasługuje wielofunkcyjna i innowacyjna maszyna do formowania ciastek - Quatromax.

Urządzenie pozwala wytwarzać wiele rodzajów ciastek, np. jedno- i dwukolorowe z dekoracją lub bez, pierniki, bezy, eklery, groszek ptysiowy czy blaty biszkoptowe. Automat może pracować zarówno samodzielnie jak i z piecem tunelowym. Cechą charakterystyczną Quatromax są cztery specjalne zbiorniki: dwa na ciasto (w dwóch kolorach) i dwa na nadzienie lub dekorację. Maszyna dostosowana jest do pracy z ciastem kruchym, parzonym, piernikowym, kokosowym czy muffinami. Przy pomocy struny, migawki, wałka spłaszczającego czy stemplarki można z łatwością zwiększyć możliwości urządzenia. Quatromax przeznaczony jest do profesjonalnego użytku w piekarniach i cukierniach. Dzięki niemu praca stanie znacznie bardziej efektywna, a produkty różnorodne.